Skočiť na hlavný obsah

ŠOK Open 2018 - tretie pokračovanie charitatívneho hokejbalového turnaja

Pridal/a ŠOK dňa 17.apríl 2018


V roku 2018 nebude chýbať ani charitatívny hokejbalový turnaj ŠOK Open, ktorý sa opäť ponesie pod mottom: "Malý turnaj s veľkou myšlienkou".

Po úspešnom druhom ročníku charitatívneho hokejbalového turnaja ŠOK Open pripraví naše občianske združenie aj tretiu edíciu turnaja, ktorého hlavným cieľom je pomôcť tým, ktorí to naozaj potrebujú. 

Športom sa dá nie len zabávať, nájsť si nových priateľov, ale aj pomáhať. A to je cieľ, ktorý sleduje hokejbalový turnaj ŠOK Open 2018. Turnaj sa bude, rovnako ako po minulé roky, konať v Nitre, pričom jeho presný dátum bude zverejnený neskôr. S radosťou oznamujeme aj to, že podujatie opäť podporil Nitriansky samosprávny kraj, a to sumou EUR 500,-, ktorá pomôže nie len k skvalitneniu samotného podujatia, ale najmä zvýši sumu, ktorá poputuje na pomoc ľuďom, ktorí to potrebujú.

"Sme veľmi radi, že aj tento rok nitriansky VÚC ohodnotil našu aktivitu hodnú podpory. Práve vďaka tomuto príspevku budeme schopní pokryť náklady spojené s prípravou turnaja a celé štartovné tak bude môcť poputovať na pomoc tým, ktorí to potrebujú. Vlani sme týmto spôsobom dokázali pomôcť rodine Šubovej. Veríme, že aj tento rok sa podujatia zúčastní čo najviac športovcov, ktorí budú opäť mať záujem pomôcť, tak ako po minulé roky," hovorí Ján Ivančík za naše o.z.

Turnaj sa v orku 2017 tešil z kvalitného hokejbalu, pričom jeho víťazom sa stalo mužstvo HVTT Čermáň. Nechýbal guláš, dobrá hudba, či zaujímavé vecné ceny. Podobne sa chystáme aj tento rok, pričom radi by sme turnaj vyšperkovali opäť i zlepšením. Nápadov je dosť, prezentovať ich budeme už čoskoro! 

Realizované s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja.