Tretí raz sme usporiadali hokejbalový turnaj o kráľa regionálnych líg

V hokejbalovej Aréne 71 sme  po tretí raz zorganizovali turnaj Víkend hokejbalových šampiónov. Víťazom sa po prvý raz stal majster I. ligy Bratislava - Záhorie Farma Petržalka. Skalická dominancia tak bola prelomená.

Za účasti 170 hráčov z celého Slovenska od Bratislavy až po Košice sa uskutočnil v dňoch 24. a 25. januára v Gajaroch tretí ročník Víkendu hokejbalových šampiónov, ktorý každoročne organizuje naše občianske združenie. Napriek treskúcej zime a sneženiu sa v Arene 71 hral výborný hokejbal s mimoriadne vyrovnanými stretnutiami. Od začiatku až do konca mohol vyhrať prakticky každý tím a každý  súboj mal veľký význam.

Výsledky všetkých stretnutí Víkendu hokejbalových šampiónov:

Program sobota:

8:00 Lizards Stupava 0:1 (0:0) Vikings Skalica

Góly: -19:42 Martinusík

Tresty: 11:15 Čapka - 19:56 Martinusík


8:45 Farma Petržalka 0:1 (0:0) Hbk Krupina

Góly: - 18:52 Velčický 

Tresty: 4:43 Kováč, 19:21 Merschitz - 15:54 Gabaj


9:30 Haliganda Pezinok 1:2 (0:1) Wolfs Senica

Góly: 19:50 Gaqo - 3:30 Vereš, 15:30 Vereš

Tresty: 1:40 Kramarič, 8:29 Gago, 18:52 Kramarič - 8:29 Vereš, 17:49 Prétory


10:15 Univerzál Košice  1:1 (0:1) Indiáni Skalica

Góly: 17:54 Jonec - 4:08 Ujváry

Tresty: 7:29 Fečko - 2:08 Ujváry, 14:41 Osčipovský


11:00 Hbk Krupina  1:1 (1:1) Dream Team

Góly: 3:25 Kuffa - 9:36 Drozdík

Tresty: 13:22 Najdek - 


11:45 Vikings Skalica  2:1 (1:0) Bukovinka Zvolen

Góly: 1:49 Zelenka, 18:44 Martinusík - 11:12 Konôpka

Tresty: 8:56 Jurík , 11: 05 Zelenka, 16:42 Kučera - 6:15 Fusek, 19:42 Václavík


12:30 Indiáni Skalica  2:4 (0:3) Farma Petržalka

Góly: 16:54 Janáč, 17:21 Romančík - 1:55 Axamit, 2:54 Kováč, 9:03 Merschitz, 11:17 Mydla

Tresty: 18:46 Romančík - 9:45 Mydla, 18:46 Synek


13:15 Wolfs Senica 2:4 (1:2) Lizards Stupava

Góly: 6:13 Illiť, 17:55 Bouhoddane - 4:11 Kečkeš, 9:33 Čapka, 19:01 Cajchan

Tresty:  9:16 Bouhoddane, 9:54 Illiť, 12:05 Štefek, 15:20 Štefek - 2:43 Sýkora, 12:22 Cajchan, 14:43 Božík


14:00 Univerzál Košice 4:2 (1:0) Dream Team

Góly: 3:35 Štefan, 11:43 Raschman, 16:17 Pivarník, 17:35 Weber - 16:04 Ondrušek, 19:22 Kupka

Tresty: -


14:45 Haliganda Pezinok 1:0 (0:0) Bukovinka Zvolen

Góly:  17:03 Kramarič -

Tresty: - 3:30 Nemec


15:30 Indiáni Skalica 0:0 (0:0) Hbk Krupina

Góly: 

Tresty: 10:15 Romančík, 17:55 Ujváry  - 2:20 Čulik, 6:05 Čulik, 8:55 Šávolt, 17:55 Müller


16:15 Wolfs Senica 1:3 (0:2) Vikings Skalica

Góly: 10:25 Klíma - 3:53 Martinusík, 5:13 Kopanica, 12:32 Heštera

Tresty: - 19:52 Kopanica


17:00 Farma Petržalka 3:3 (1:1) Univerzál Košice

Góly:  9:03 Antl, 14:15  Mydla, 16:22 Synek 5:50 Raschman, 13:57 Pivarník, 14:41 Osčipovský

Tresty: 4:45 Synek - 


17:45 Lizards Stupava 5:1 (2:0) Haliganda Pezinok

Góly: 8:32 Pankúch, 8:54 Haco, 15:14 Švec, 15:25 Švec, 19:11 Cajchan - 16:26 Pečimut

Tresty: 15:43 Glomba - 2:42 Hromek


18:30 Dream Team 5:1 (1:4) Indiáni Skalica

Góly: 6:51 Kuffa - 0:31 Remešic, 3:46 Válek, 5:57 Romančík, 6:20 Borovička, 11:27 Válek

Tresty: 3:10 Kupka, 6:16 Regec, 14:41 Hajdúk, 16:49 Regec -13:00 Ujváry


19:15 Bukovinka Zvolen 2:1 (0:0) Wolfs Senica

Góly: 10:21 Nemec, 11:23 Václavík - 3:39 Nečas

Tresty: 1:52 Drozdík, 11:50 Andris - 5:44 Illiť







Program nedeľa:

8:00 Dream Team 1:7 (1:2) Farma Petržalka

Góly: 9:32 Miko - 0:38 Antl, 9:06 Kováč, 10:25 Antl, 12:15 Mydla, 12:20 Mydla, 14:23 Mydla, 15:54 Strapák

Tresty: 15:07 Hajdúk - 12:49 Kováč, 18:23 Synek


8:45 Bukovinka Zvolen 0:3 (0:3) Lizards Stupava

Góly: - 7:52 Kečkeš, 8?44 Sýkora, 9:53 Cajchan

Tresty: 12:49 Václavík - 


9:30 Vikings Skalica 0:3 (0:1) Haliganda Pezinok

Góly: - 2:29 Virág, 18:17 Virág, 19:38

Tresty: 5:18 Salajka, 8:02 Rampáček , 11:20 Rampáček - 6:15 Hromek, 14:02 Klamo


10:15 Hbk Krupina 0:3 (0:1) Univerzál Košice

Góly: - 6:31 Raschman, 14:58 Raschman, 19:53 Džupina

Tresty: 13:36 Čulik - 2:27 Štefan, 18:14 Džupina




Štvrťfinále   

11:15 Lizards Stupava 5:1 (2:0) Hbk Krupina

Góly: 11:12 Mikulčík, 11:29 Mikulčík , 12:30 Vavro, 15:29 Mikulčík, 23:14 Zemeš -  21:36 Gabaj

Tresty:  18:22 Božík - 5:37 Šávolt, 18:37 Hanuska


12:00 Univerzál Košice 4:3 sn (1:2) Bukovinka Zvolen

Góly: 7:02 Osčipovský, 12:46 Raschman, 17:01 Rashman , rozhodujúci sn Štefan - 2:16 Havran, 11:01 Mozoláni, 14:22 Mozoláni

Tresty: - 4:27 Nemec, 11:47 Fusek


13:00 Vikings Skalica 1:2 (1:1) Indiáni

Góly: 7:35 Kolínek - 8:30 Lantoš, 13:01 Jánač

Tresty: 7:55 Kolínek - 21:04 Válek, 23:20 Smetana


14:00 HBC Farma Petržalka 5:0 (1:0) Haliganda Pezinok

Góly: 10:50 Merschitz, 11:57 Mydla, 12:15 Axamit, 20:58 Antl, 22:47 Merschitz - 

Tresty: 12:55 Kamenár - 11:22 Hromek




Semifinále   

15:00   Lizards Stupava 4:5 sn (2:1) Indiáni Skalica

Góly: 6:16 Švec, 8:38 Zemeš, 16:09 Čapka, 18:40 Vavro - 11:01 Lantoš, 22:02 Daniel, 23:16 Válek, 23:53 Smetana, rozhodujúci sn Lantoš

Tresty: 2:40 Bartáloš, 18:14 Spoták - 21:30 Ujváry


16:00   Univerzál Košice 2:5 (0:2) Farma Petržalka 

Góly: 13:43 Fečko, 17:28 Dźupina - 2:49 Mydla, 8:11 Synek, 13:22 Mydla, 14:30 Antl, 19:12 Axamit

Tresty: - 15:22 Synek, 20:30 Kamenár




o 3 miesto   

17:00   Lizards Stupava 0:1sn Univezál Košice

Góly: rozhodujúci sn Weber

Tresty:




Finále

18:00 Indiáni 2:3 (1:2) HBC Farma Petržalka

Góly:  5:18 Mikéska, 16:24 Válek - 3:08 Starpák, 11:36 Antl, 23:03 Mydla

Tresty:  - 4:26 Kováč, 13:33 Strapák

Individuálne ocenenia:

Najlepší brankár: Zsigmondy Ján (Univerzál Košice)
Najlepší strelec: Mydla Jakub (HBC Farma Petržalka) - 8 gólov / 7 zápasov
Najužitočnejší hráč turnaja: Antl Erik (HBC Farma Petržalka) - 15 bodov / 7 zápasov

Konečné poradie:

1. Farma Petržalka
2. Indiáni Skalica
3. Univerzál Košice
4. Lizards Stupava
5. Vikings Skalica
6. Haliganda Pezinok
7. Hbk Krupina
8. Bukovinka Zvolen
9. Wolfs Senica
10. Dream Team

novinky: 
sport: