Skočiť na hlavný obsah

V Gajaroch pripravíme majstrovstvá Slovenska v hokejbale v kategórií Masters

Pridal/a Ján Ivančík dňa 25.apríl 2012

Výbery zo Slovenska ale i z Čiech by mali zavítať do Gajár a pobiť sa o titul majstra Slovenska v kategórií Masters.

Záujem o boj o titul majstra Slovenska v kategórií Masters je skutočne veľký. V dňoch 30.6. - 1.7. 2012 privítajú Gajary Mamut Cup Masters a už dnes môžeme povedať, že o kvalitnú hru nebude núdza. Tunaj pre "tých najskúsenejších" sa teda bude v roku 2012 konať pod dohľadom spojených organizácií Gajary Flames - TOPhbl a občianskeho združenia ŠOK - Šport Osveta Kultúra. 

Do boja sa môže zapojiť celkovo 12 výberov zo Slovenska, ale i z okolitých krajám. Jediným kritériom je, aby súpiska mužstiev pozostávala iba z hráčov nad 35 rokov, teda narodených v roku 1977 alebo skôr.

"Sme veľmi radi, že o turnaj cítime skutočný záujem zo strany klubov. Účasť doposiaľ potvrdili výbery Team Sharks, Profis Bratislava, Old Boys Bratislava, Skalica, Zvolen, Modra a výber Malenovíc. V kontakte sme aj s výbermi zo Žiliny, Martina, či Stupavy. Radi by sme, samozrejme, zažili i premiéru TOPhbl-Gajary Teamu v tejto vekovej kategórií, no väčšina nášho súčasného kádra bude musieť pohľadať aspoň dekádu na naplnenie vekového limitu. Verím však, že napokon všetko dobre dopadne," informoval o priebežných účastníkoch jeden zo spoluorganizátorov Stanislav Libo.

Hrať sa bude v novopostavenej Arene 71, pričom turnaj bude, samozrejme, kvalitne pokrytý i mediálne prostredníctvom TOPhbl.sk.

Informácie o turnaji:

Dejisko: Arena 71 - Gajary

Dátum: 30.6. - 1.7. 2012

Počet tímov: 12

Hrací čas: 2x12 min., finále 2x15

Organizátori: SHbÚ, Gajary Flames&TOPhbl, ŠOK - Šport Osveta Kultúra oz.

Štartovné: 100 Eur/klub

Prihlasovať sa je možné do 10.6.2012, alebo do naplnenia počtu tímov. Prihlášky je možné zasielať na:

jan_ivancik@tophbl.sk alebo stanislav.libo@gmail.com