Skočiť na hlavný obsah
ŠOK Open 2024

ŠOK Open čaká okrúhle výročie!

Pridal/a ŠOK dňa 9.júl 2024

Začalo sa to v roku 2011 ako malá akcia s názvom "Malý turnaj o ešte menší pohár". Roky bežia, motto sa mierne zmenilo, ale myšlienka zostáva stále tá istá - stále ide o "Malý turnaj, s veľkou myšlienkou". Dnes môžeme skonštatovať, že obľúbený charitatívny ŠOK Open 2024 napíše svoje jubilejné - desiate pokračovanie.

To sa bude konať v sobotu 27. júla 2024, už tradične na klokočinskej Fara Aréne. Osem hokejbalových mužstiev sa pobije o pohár, pričom dôležitejšie ako víťazstvo bude pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú. Celý výťažok z podujatia bude totiž venovaný rodine v sociálnej núdzi.

"ŠOK Open je nitrianska letná tradícia a my sme sa to veľmi vďační. Trvalo iba pár dní po tom, čo informácia o turnaji bola zverejnená a zoznam účastníkov je naplnený. To je najlepšia vizitka toho, že hráči majú tento turnaj radi," vraví za organizátorov Ján Ivančík.

Koho na tohtoročnej edícii uvidíme, bude zverejnené už čoskoro. Vieme však, že aj tento raz pôjde do popredia kamarátske správanie, slušnosť k protihráčovi a hlavne snaha zabaviť sa a pomôcť iným. To sú hodnoty, bez ktorých by ŠOK Open nebol tým, čím je.

Pripravené sú aj novinky, napríklad súťaž o najtvrdšiu strelu turnaja. Ale viac o tom, si povieme už o pár dní.